0
0 грн
Зручне замовлення

Усунення зелені та сторонніх забруднень,
повна дезінфекція помп, трубок, бутлів та ін. обладнання.

Щоб зберегти початкові властивості води, необхідно проводити санітарну очистку кулера. Згідно санітарних норм – не рідше, ніж раз у 6 місяців. Якщо кулер для води використовується інтенсивно або у місцях, де немає змоги ретельно слідкувати за чистотою (виробничі і складські приміщення), то саночистку потрібно виконувати раз у 4 місяці або частіше.

Яким же чином кулер забруднюється? Є кілька основних джерел. По-перше, через корок бутля. Перш, ніж попасти до клієнта, бутель проходить етапи завод- авто-склад-авто-офіс. Під час цього процесу на корок попадає пил. По-друге, забруднення можуть попадати у кулер під час відсутності бутля на ньому.

Санітарна очистка кулерів
Внаслідок потрапляння пилу і бруду у внутрішні ємності кулера там починають розвиватись бактерії та водорості. Через сприятливі температурні умови мікроорганізми можуть утворювати цілі колонії, якщо вчасно не провести санітарну очистку. Крім того, на стінках трубопроводів і ємностей утворюються відклади, що погіршують ефективність роботи кулера.Очистка складається із зовнішньої мийки, механічної і хімічної очистки внутрішніх деталей, дезінфекції та промивки кулера.Ви можете замовити виїзд спеціалістів на об’єкт, або ми можемо забрати Ваш кулер і уже на наступний день повернути очищений.

Ремонт

Комплексне сервісне обслуговування та ремонт від Aqua Express. Звертайтесь при виникненні несправностей Вашого кулера.

Найчастіші поломки:
– протікання води;- не нагріває або не оходжує воду;

– не працює кран для води.

Проконсультуйтесь з нашим спеціалістом.